Inlägg publicerade under kategorin Kontaktlista åk 7/9

Av Ronnaskolan Ronnaskolan - 23 november 2018 13:10

Om ni vill komma i kontakt med någon av oss lärare så når ni oss säkrast via mail; rnamn.efternamn@sodertalje.se

 

Ämne:       Lärare:                              Mailadress:

SO             Andreas Cederlöf               andreas.cederlof@sodertalje.se

                 Michael Öhlin                    michael.ohlin@sodertalje.se

Svenska     Therese Ljung                    therese.ljung@sodertalje.se

                 Hannah Nordgren               hannah.nordgren@sodertalje.se

Engelska    Mikael Audell                     mikael.audell@sodertalje.se

                 Sophie Bolten Dyszewski    sophie.boltendyszewski@sodertalje.se

Matematik Joseph Eido                       joseph.eido@sodertalje.se

                 Ailyn Tapia                        ailyn.tapia@sodertalje.se

                 Alexander Afram              alexander.afram@sodertalje.se

NO             Valeria Anton                    valeria.anton@sodertalje.se

                 Rozana Orucoglu                rozana.orucoglu@sodertalje.se

Bild            Sargon Maraha                   sargon.maraha@sodertalje.se

Musik          Rezgar Ahmad                   rezgar.ahmad@sodertalje.se

Arabiska      Alham Lali                        alham.lali@sodertalje.se

Franska       May-Len Sundkvist            May-Len.Sundkvist@sodertalje.se

Spanska       Nirvana Cotal                   nirvana.cotal-sm@sodertalje.se

                   Gifty Akaglah                   gifty.akaglah@sodertalje.se

Teknik         Alexander Afram              alexander.afram@sodertalje.se

ANNONS

Presentation


Ronnaskolans veckobrev för åk. 6/8 och 7/9 skrivs här.

Fråga mig

0 besvarade frågor

Kalender

Ti On To Fr
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
<<< Juni 2019
>>>

Sök i bloggen

Senaste inläggen

Kategorier

Arkiv

RSS

Besöksstatistik

Följ bloggen

Följ Ronnaskolan 6/9 med Blogkeen
Följ Ronnaskolan 6/9 med Bloglovin'

Åk 6

Åk 8

Telefonnummer


Skaffa en gratis bloggwww.bloggplatsen.se